Zapowiedź książki “Będziesz tego żałować” autorstwa Alicji Sinickiej

Posted on

Będziesz tego żałować. Uwikłane. Tom 1” autorstwa Alicji Sinickiej (https://www.taniaksiazka.pl/bedziesz-tego-zalowac-uwiklane-tom-1-alicja-sinicka-p-1506965.html) to pierwsza część serii Uwikłane. Premiera książki będzie mieć miejsce 19.05.2021 roku.

O autorce

Alicja Sinicka to polska pisarka. Jest autorką romansów oraz thrillerów psychologicznych. Napisała między innymi bestsellery:

  • “Stażystka”;
  • “Służąca”;
  • “Obserwatorka”.

Książki są dostępne również w pakiecie. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Politechnikę Wrocławską. Jej kariera pisarza trwa od 2015 roku, kiedy wydała swoją debiutancką książkę – “Oczy wilka”

Książka “Będziesz tego żałować”

Najnowszy tytuł Sinickiej to thriller psychologiczny opowiadający o ucieczce głównej bohaterki przed niebezpieczeństwem. Jest przekonana, że cały czas ktoś ją obserwuje, dlatego decyduje się przeprowadzkę do Osiedla Marzeń. Miejsce jawi się jako bezpieczna przystań. Dzięki nowoczesnemu systemowi bezpieczeństwa, wysokim murom i zamkniętej społeczności, jest idealnym miejscem dla kobiety, która chce schować się przed światem.

Zasady panujące w społeczności wydają jej się dziwne, ekscentryczne. Jednak ze względu na bezpieczeństwo i wysoką potrzebę ucieczki Iga zgadza się na nie. Postanawia zamieszkać w miejscu, które ma być jej azylem.

Jednak po kilku tygodniach wprowadzane zostają jeszcze bardziej specyficzne zasady. Takie, które jeszcze bardziej naruszają poczucie indywidualności. Kobieta zostaje zmuszona do przystania na nowe reguły gry. Miejsce, które miało być jej schronieniem, okazało się pułapką. Złotą klatką, z której ucieczka okazuje się być o wiele trudniejsza niż ucieczka przed niebezpieczeństwem, jakie czyhało na nią w jej domu.

Premiera tytułu


Alicja Sinicka napisała niejedną książkę, która okazała się być bestsellerem. Jej thrillery psychologiczne są szczególnie warte uwagi. Trzymają czytelnika w napięciu przez cały czas rozwijania się akcji. Dodatkowo są oryginalne i pełne niespodziewanych zwrotów akcji. Autorka wykazuje się niezwykłymi umiejętnościami pisarskimi.

Dlatego nadzieje dotyczące najnowszej książki, która rozpoczyna serię “Uwikłane” są bardzo duże. Książka ma szansę stać się bestsellerem ze względu na ciekawą ramę akcji, jaką widać już w samym opisie fabuły. Wielu fanów autorki czeka z niecierpliwością na to, jak potoczą się losy Igi, głównej bohaterki. 

Książka zostanie wydana przez Wydawnictwo Kobiece. W tym wydawnictwie zostały wydane inne tytuły autorstwa Sinickiej, w tym jej bestsellery. Będzie można ją dostać we wszystkich dobrych księgarniach w Polsce, zarówno stacjonarnych jak i internetowych.